NATIONAL EUROPEAN CITIZEN AGENDA

Марина Лук‘янова

ТВОЄ ЖИТТЯ

Марина Лук‘янова

ГО «ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ КУРС» — це інтерактивна платформа для відкритого діалогу з громадськістю з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Засновники проекту, передусім, ставлять на меті поєднання власних ініціатив із пропозиціями та думками людей на місцях: в бізнесі, охороні здоров’я, виробництві, освіті, війську, тощо.

Саме в залученні представників активної громадськості, з їхнім безпосереднім досвідом в своїх сферах ГО «ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ КУРС» вбачають головну рушійну силу євроінтеграційних процесів. Конструктивний діалог на партнерських засадах — як головна місія проекту.

Наша спільна мета — поглиблення економічних та гуманітарних зв’язків українців з країнами ЄС і НАТО. А чітке розуміння європейських принципів розвитку України, обраних та захищених самим народом, має стати відправною точкою на шляху до повноцінного членства України серед сильних та заможних країн Європи.

Тож долучайтеся до об’єднання ГО «ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ КУРС». Разом ми виявимо і обговоримо усі переваги європейської та євроатлантичної інтеграції. І головне — якими саме вони будуть для вас.